Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Rybnik: witamy i zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że od stycznia 2018 roku swoją działalność w zakresie informacji europejskiej rozpoczął Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Rybnik, który wchodzi w skład sieci koordynowanej przez Komisję Europejską.

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nami i z naszymi działaniami oraz oczywiście do współpracy! Jesteśmy przekonani, że razem możemy zrealizować wiele ciekawych i cennych europejskich inicjatyw.

 

Zapraszamy do pozostania z nami w kontakcie. Dzwońcie, piszcie, śledźcie aktualności na naszej stronie i profil na Facebooku. Jeśli chcecie spotkać się z nami osobiście, zaproście nas do szkoły, na uczelnie, Uniwersytet Trzeciego Wieku, do domu kultury i wszędzie tam, gdzie choć kilka osób chce porozmawiać i posłuchać o zjednoczonej Europie.

 

Zapraszamy także do spotkań podczas konsultacji z naszymi pracownikami, które organizować będziemy w różnych terminach i w różnych miastach naszego regionu. Na pewno spotkacie nas w Rybniku, Katowicach i Zabrzu, ale jeśli będziecie chcieli porozmawiać osobiście w innym miejscu i terminie – dajcie nam znać. Oferujemy możliwość uzgodnienie dogodnego terminu spotkania. O najbliższych datach i godzinach dyżurów pracowników Europe Direct – Rybnik informować będziemy na stronie internetowej i Facebooku.

 

Na koniec zapraszamy jeszcze do włączenia się w europejską debatę. Przekazujcie nam swoje opinie na tematy związane z Unią Europejską i zaangażujcie się w stworzenie Europejskiego Panelu Obywatela.

 

Zaczynamy!