Konkurs fotograficzny "Zmiana zatrzymana w kadrze"

Uchwyć w kadrze, jak zmienia się woj. śląskie dzięki polityce spójności UE. Wykonaj zdjęcie, a następnie opublikuj je na naszym fanpage w komentarzu do posta promującego konkurs.

 

Na prace konkursowe czekamy od 16 stycznia do 10 marca 2020!

 

konkurs fotograficzny ed

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Prace konkursowe mają pokazywać, reprezentować, wyrażać projekty unijne zrealizowane w woj. śląskim, dzięki którym udało się doprowadzić do społecznej i/lub gospodarczej zmiany danego obszaru województwa śląskiego.

Listę projektów dofinansowanych w ramach polityki spójności w woj. śląskim znajdziesz na mapie dotacji

 

Możesz wybrać dowolne miejsce /projekt, który następnie zaprezentujesz w formie fotografii z opisem wybranego miejsca w komentarzu do posta promującego konkurs -!!!TUTAJ!!!

 

Aby wziąć udział w konkursie musisz spełnić następujące wymagania:

  • być mieszkańcem woj. śląskiego
  • zgłosić od 1 do 5 prac konkursowych (fotografii)
  • Praca konkursowa nie może naruszać praw osób trzecich, nie może stanowić w jakiejkolwiek swojej części plagiatu, być kopią lub fragmentem jakichkolwiek innych utworów.
  • Uczestnik wyraża zgodę na bezpłatną publikację w całości lub fragmentach swojej pracy w publikacjach i na stronie internetowej organizatora.

 

Laureaci konkursu wyrażają zgodę na publikację pracy oraz danych osobowych na stronie Organizatora (imię, nazwisko, ewentualnie szkoła, wiek), a także wyrażają zgodę  na wypełnienie formularza danych osobowych w dniu odbierania nagrody

 

Zapoznaj się z regulaminem - pobierz regulamin

 

 

 

Konkurs jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach akcji „Organizacja wydarzeń dotyczących polityki spójności” realizowanej przez PIEED – Rybnik"