Europe Direct - Rybnik gorąco poleca inicjatywę naszego partnera.

 

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ do udziału w konkursie pt. „Pamiętniki TRANSFORMACJI”, który organizowany jest w ramach projektu „MASy możliwości – czyli Miejsca Aktywności Seniorów”, finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Pamiętniki mają dotyczyć okresu 1989-2019 i przedstawiać wydarzenia dokumentujące transformację i rozwój kraju w świadomości społecznej, przez pryzmat osobistych doświadczeń. 

 

Konkurs adresowany jest do osób po 60 roku życia. Celem konkursu jest dotarcie do ich wspomnień, relacji, przeżyć, transformacji ich codzienności przez te 30 lat, a także krótkiego bilansu tego okresu w ich oczach. Te wspomnienia mają ogromną wartość dla przyszłych pokoleń, są istotnym wkładem w budowę pełnego obrazu tego okresu, uwzględniającym nieco pomijany głos społeczny. Nagrodą w konkursie jest czytnik e-book. Opowieści biograficzne zostaną zebrane w publikacji podsumowującej konkurs.

 

Organizatorem konkursu jest Fundacja Superfundacja. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 września 2019 r. w wersji papierowej w Klubie Senior+Północ (ul. E. Orzeszkowej 17, 44-200 Rybnik) lub elektronicznej na adres e-mail: klub@superfundacja.org.pl

 

Zgłoszenia przyjmowane są na formularzach konkursowych (do pobrania poniżej). Szczegóły: http://superfundacja.org.pl/pamietnikitransformacji/?fbclid=IwAR0CoAsRnfCOQbbNCuaiLOGWITG_6Ya-aKHjRcW_KRgxekwtwnNu9XcBWxs

 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE:

Indywidualne konsultacje z dr Ireneuszem Tomeczkiem będą się odbywać od 19.06.2019 do 30.09.2019 r. w środy i piątki po uprzednim telefonicznym umówieniu godziny spotkania (tel: 605 649 240).

 

Do pobrania: