Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to coroczne wydarzenie, podczas którego organizacje lokalne, regionalne lub krajowe prezentują to, co najlepsze w kształceniu i szkoleniu zawodowym (VET) - sektor zdolny do wyposażenia wszystkich ludzi w umiejętności potrzebne do satysfakcjonującego życia osobistego i zawodowego. Po pięciu edycjach wydarzenie stało się platformą wymiany dla interesariuszy VET w Europie i poza nią. Obchody Tygodnia Umiejętności Zawodowych w 2020 odbywają się w Berlinie w listopadzie. Warto jednak pamiętać, że przez okrągły rok odbywają się w całej Europie setki mniejszych wydarzeń. Istnieją trzy sposoby na zaangażowania się w wydarzenie.

 

 

Zarejestruj swój udział już dziś

Obecnie w 26 krajach odbywa się 213 wydarzeń / działań partnerskich Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, które docierają do ponad 625000 osób. Jeśli organizujesz wydarzenie / działanie związane z kształceniem i szkoleniem zawodowym, zarejestruj je na stronie internetowej, aby były promowane na stronie i potencjalnie prezentowane w naszych mediach społecznościowych, biuletynach i filmach. Podczas rejestracji otrzymasz materiały promocyjne i narzędzia, które pomogą nagłośnić wydarzenie / aktywność w Twojej sieci. Zachęcamy Cię do organizowania cyfrowych wydarzeń / działań promujących kształcenie i szkolenie zawodowe - może to być seminarium internetowe, kampania w prasie cyfrowej, targi kariery online, Facebook Live, Instagram Live lub inne spotkanie online. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, aby zarejestrować się i zostać oficjalnym partnerem Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2020.

 

Podziel się swoją historią

Nie zapomnij podzielić się swoją historią sukcesu z VET z innymi! Na stronie internetowej Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych znajduje się specjalna sekcja. Przeczytaj historie organizacji i osób i zainspiruj się tym, jak kształcenie i szkolenie zawodowe wpływa na ich życie i społeczności. Czy masz kontakt ze studentami VET? Zachęć ich, aby przesłali nam swoje historie sukcesu w kształceniu i szkoleniu zawodowym i zainspiruj przyszłych studentów z całej Europy.

 

Złóż wniosek o nagrody Excellence Awards

VET Excellence Awards to świetna okazja, aby zaprezentować swoją organizację lub podzielić się swoją pasją i zaangażowaniem w kształcenie i szkolenie zawodowe. Nagrody są wyrazem uznania dla zaangażowanych ludzi, organizacji i wybitnych projektów. Jeśli bierzesz udział, organizujesz lub wspierasz VET i uważasz, że Twoje działania są najwyższej jakości, a także chcesz, aby były one udostępniane europejskiej społeczności VET, złóż wniosek o jedną z nagród 2020 za doskonałość w VET.

 

Subskrybuj Biuletyn Tygodnia Umiejętności Zawodowych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami dotyczącymi Tygodnia, VET i uczenia się dorosłych.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/node_en